Slender You Dobříš
ÚVOD SLUŽBY CENÍK KONTAKT

Rašelinové a parafínové zábaly

Rašelinový zábal

Náplň jednorázového rašelinového zábalu je tvořena směsí balneologické rašeliny a jílu. Působením tohoto zábalu je výrazný hluboce působící tepelný efekt s lokální prohřátím. Zároveň se uvolňují huminové kyseliny, které se při přímé aplikaci stávají součástí komplexního působení zábalu. Zábal je vhodné použít na bolesti kloubů a páteře, arthrozy, zvýšení lokálního prokrvení, svalové kontraktury.

Doba trvání zábalu = 30 minut.

Jak ošetření probíhá?
Pohodlně se uložíte a na bolestivé (postižené) místo se aplikuje rašelina, která je následně zahřáta. Během procedury pozvolna stoupá teplota zábalu, která dosáhne 40°C na povrchu těla a tuto teplotu si zábal s minimálním poklesem udrží po celou dobu procedury.

Jaké budou výsledky?
Dochází k uvolnění svalového napětí a snížení bolesti postižených míst.


Parafínový zábal

Parafínový zábal napomáhá k uvolnění a snížení​ ​boles​​ti pohybového aparátu. Je to procedura, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Využívá se pozvolného předávání suchého tepla k hloubkovému prohřátí, dochází ke zlepšení prokrvení a tím k stimulaci regenerace tkání i k uvolnění svalových spasmů. Zábal je vhodný pro chronická postižení drobných kloubů končetin.

Doba trvání zábalu = 20 minut.

Jak ošetření probíhá?
Parafín se na postižené místo nanese štětcem v několika vrstvách (kotníky, kolena), nebo se opakovaně ponoří do vaničky s nahřátým parafínem (ruce, lokty). Využívá se pozvolného předávání suchého tepla a k hloubkovému prohřátí.
RAŠELINA
jedna aplikace
220,- Kč

PARAFÍN
jedna aplikace
160,- Kč
VŠECHNY SLUŽBY
KONTAKTY
Slender you Dobříš
Bezručova 378, 263 01 Dobříš (mapa)
Otevírací doba: Po–Pá od 9.00 do 20.00 hodin
Přijímáme platební karty!
Všechna práva vyhrazena ©2023 Slender-you.eu
Tvorba webu: InGenius