Slender You Dobříš
ÚVOD SLUŽBY CENÍK KONTAKT

Cvičení Slender Life

Systém šesti cvičebních stolů SLENDER LIFE Vám poskytuje jedinečnou možnost jak zdokonalit a zpevnit Vaší postavu aniž by jste museli překonávat působení zemské tíže vlastní silou a přitom nezatěžujete pohybový aparát. Při tomto cvičení dochází ke ztrátě centimetrů a teprve následně i k úbytku váhy. Tyto stoly nahrazují gymnastická cvičení jako jsou např. aerobic, kalanetika atd. Jedna hodina cvičení na těchto stolech nahradí šest hodin tradiční gymnastiky.

Cvičení je vhodné pro ženy které nechtějí nebo nemohou navštěvovat běžná tělovýchovná zařízení a současně si chtějí zlepšit tělesnou kondici. Doporučuje se také pro ženy s bolestmi v zádech, u kterých posilujeme zejména zádové a břišní svaly, a tím celkově zlepšujeme držení těla. Cvičení je též vhodné pro zlepšení pohyblivosti kloubů, Pro ženy po porodu, astmatiky, nemocné s poruchami krevního oběhu, křečovými žilami a pro ženy mající potíže s nadváhou.

Jak cvičení probíhá?
Na každém stole ležíte 10 minut a stoly cvičí spolu s Vámi. Postupně procvičíte všechny svalové skupiny a klouby, při tom se neunavíte ani nezpotíte.

Jaké budete mít výsledky?
Pomocí stolů Slender life výrazně zpevníte a zeštíhlíte svojí postavu. Po každé hodině cvičení budete pociťovat nárůst energie, současně si odpočinete a uvolníte se. V neposlední řadě zlepšíte celkový zdravotní stav.
STOLY SLENDER
10 HODIN
1 HODINA
1.200,- Kč
200,- Kč
SANDBAG TABLE - Slender You Dobříš
SANDBAG TABLE

Zpevňuje, zeštíhluje a pomáhá rozkládat tukové polštářky na bocích, hyždích a stehnech. Pomocí lehkých a rytmických pohybů.
10 minut = 1000 pohybů
LEG TABLE - Slender You Dobříš
LEG TABLE

Stůl pro cvičení nohou – pěší chůze. Zpevňuje a zeštíhluje celé končetiny, zvláště vnitřní a vnější strany stehen, břicho a hýždě. Rozcvičuje kyčelní a kolenní klouby, upravuje krevní cirkulaci v dolních končetinách.
10 minut = 3 km chůze
SID UP TABLE - Slender You Dobříš
SID UP TABLE

Zpevňuje a zeštíhluje břicho, stehna, lýtka a posiluje dolní část zad.
10 minut = 90 pohybů sed-leh
STRETCH TABLE - Slender You Dobříš
STRETCH TABLE

Zpevňuje a zeštíhluje horní část paží, prsa, pas a břicho. Posiluje zádové svaly a zpevňuje hrudní koš. Zlepšuje celkové držení těla.
WAIST, TUMMY, HIP TABLE - Slender You Dobříš
WAIST, TUMMY, HIP TABLE

Stůl pro zeštíhlení a zpevnění pasu, břicha, boků, hýždí. Posiluje dolní část zad a zlepšuje tvar sedu.
10 minut = 900 střídavých pohybů dolními končetinami
VIBRATOR TABLE - Slender You Dobříš
VIBRATOR TABLE

Stůl pro celkovou relaxaci a uvolnění. Povzbuzuje a zlepšuje krevní oběh. Pomáhá uvolňovat přebytečnou vodu a toxické látky z těla.
VŠECHNY SLUŽBY
KONTAKTY
Slender you Dobříš
Bezručova 378, 263 01 Dobříš (mapa)
Otevírací doba: Po–Pá od 9.00 do 20.00 hodin
Přijímáme platební karty!
Všechna práva vyhrazena ©2023 Slender-you.eu
Tvorba webu: InGenius