Slender You Dobříš
ÚVOD SLUŽBY CENÍK KONTAKT

Pedikúra a rybky Garra rufa

Pedikúra

Péče o nohy je stejně důležitá jako péče o jakoukoli jinou část lidského těla. Při pedikúře člověk skvěle relaxuje a odpočine si. Pravidelná péče by měla obsahovat zjemnění a zvláčnění pokožky nohou pomocí krémů, které zvládnete sami doma, avšak minimálně 1x za měsíc bychom měli své nožky svěřit do rukou odborníků a zajít si na profesionální pedikúru. Pedikúra má kromě estetického hlediska také vliv na zdravotní stav. Odstraněním odumřelé kůže se pokožka lépe prokrvuje, předejde se různým plísňovým onemocněním, kuřím okům, popraskaným patám, zarostlým nehtům, ztvrdlé a suché kůži na chodidlech. Odborná pedikúra je základ pro zdravé nohy a příjemnou chůzi. Nabízíme mokrou pedikúru za použití koupelových solí, zvláčňujících olejů, peelingu, lakování a relaxační masáže.

Jak ošetření probíhá?
Relaxační koupel, nanesení změkčujícího přípravku, odstranění ztvrdlé kůže, otlaků, mozolů, kuřích ok, a zarostlých nehtů, peeling, úprava nehtů a jejich okolí, hydratační zábal chodidel, lakování, masáž chodidel a lýtek, závěrečné ošetření.


Terapie rybkami Garra Rufa

Garra rufa jsou kaprovité rybky žijící v termálních pramenech v tureckém Anatolu, poblíž města Kangal. Žijí ve vodě 28 - 35°C teplé. Tyto rybky bezbolestně obrušují odumřelou, suchou nebo narušenou lidskou kůži. Dutina rybek obsahuje léčivý enzym ditralon, je to jemně kyselý výměšek, který obroušenou kůži dezinfikuje a podporuje hojení.

Jak ošetření probíhá?
Před aplikací se nohy vydezinfikují a opláchnou čistou vodou. Nohy ponoříte do nádoby s rybkami (voda je neustále filtrována, čištěna a dezinfikována multifunkčním filtrem a UV lampou), které příjemným šimráním odstraní odumřelou kůži, poté se nohy ošetří krémem.

Před procedurou je nutné zcela vynechat na nohy krémy, oleje, masti, lak na nohou musí být starší 2 dnů

Doba trvání procedury je 45 minut.
PEDIKÚRA
ošetření
od 380,- Kč

GARRA RUFA
ošetření
400,- Kč
VŠECHNY SLUŽBY
KONTAKTY
Slender you Dobříš
Bezručova 378, 263 01 Dobříš (mapa)
Otevírací doba: Po–Pá od 9.00 do 20.00 hodin
Přijímáme platební karty!
Všechna práva vyhrazena ©2023 Slender-you.eu
Tvorba webu: InGenius