Slender You Dobříš
ÚVOD SLUŽBY CENÍK KONTAKT

Masáže

Lymfomasáž

Je jemná masáž lymfatických cest, která pomáhá odtoku přebytečné vody a toxických látek z těla. Dochází k uvolnění a urychlení toku lymfy. Masáž je vhodná pro ty, kteří mají problémy s otoky, zavodněním, pocitem těžkých nohou, ochablostí, celulitidou a tukem.

Jaké budou výsledky?
Použitím lymfodrenážní masáže, můžete posílit celkový imunitní systém. Dochází k podpoře oběhu krve a vylučování lymf. Prostřednictvím tlakových masáží je příznivě aktivován metabolismus.

Doba trvání procedury
přístrojová lymfomasáž = 45 minut manuální (celotělová) = 120 minut


Medová masáž

Medová masáž je staré osvědčené léčivé i kosmetické ošetření. Tato masáž je založena na léčivých vlastnostech včelího medu a používáním speciálních kompresních hmatů. Medová masáž má dvojí účinnek: odstraňuje toxiny v těle (detoxikační) a je účinná jako prostředek k oživení vyčerpaného organismu.

Jak ošetření probíhá?
Ležíte na břiše, na záda naneseme vrstvu nahřátého medu a speciální technikou ho vmasírujeme do těla (pohyby jsou pomalé a příjemné). Po určité době léčivého působení medu na pokožku, dojde ke změně jeho barvy a zhoustnutí. Potom se med odstraní vlhkým ručníkem a pokračujeme nanášením druhé a třetí vrstvy medu. Medovou masáž lze aplikovat též na hýždě a stehna. Doporučujeme ten den se sprchovat pouze teplou vodou a nepoužívat na ošetřená místa mýdlo. Na kůži neaplikujte žádné krémy ani oleje.


Peelingová masáž solí

Peelingová masáž vyhlazuje a zpevňuje pokožku, odstraňuje odumřelé buňky, prokrvuje pokožku a pomáhá odstraňovat celulitidu. Mořská sůl obsahuje cenné minerály a stopové prvky, které aktivně podporují látkovou výměnu, zvyšují nasycení tkání kyslíkem a tím pokožku vyčistí, uvolní svalové napětí a odstraní případné bloky.

Jak ošetření probíhá?
Při tělové peelingové masáži mořskou solí se jemné krystalky soli lehce vmasírují do pokožky a výsledkem bude hladká a hedvábná pokožka. Používáme rozdrcenou mořskou sůl obohacenou o bylinné složky, smíchanou s masážním olejem.


Anticelulitidní masáže

Masáž je určená k zeštíhlení, formování a omlazení těla. Je to komplexní účinné ošetření k odstranění celulitidy, odbourání podkožního tuku, zpevnění postavy a k obnově barvy, vzhledu a elasticity kůže. Jedná se o kombinaci zábalu a lymfatické anticelulitidní masáže.

Jak ošetření probíhá?
Při proceduře používáme vícesložkové vysoce stimulační přípravky. Po zábalu následuje stimulační masáž dolních končetin hýždí a břicha, při které dochází k výraznému úbytku tuků.

- intenzivní pročištění organismu (aktivuje se tok lymfy a stimuluje se metabolismus tuků)
- nabourávají se celulitidní uzlíky (pomocí organického jodu)
- zahřívá se tkáň (pomocí zázvoru a skořice)
- odbourávají se uložené tuky, zeštíhluje a tonizuje ošetřovaná část (pomocí mořské řasy)
- povzbuzuje se látková výměna a celková rovnováha organismu (pomocí mořské soli)


Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je léčivé a jemné ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Tato masáž odstraňuje každodenní stres, pomáhá při bolestech hlavy a očí, napětí v ramenou a šíji, povzbuzuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu. Celkově blahodárně působí na psychiku, zbavuje stresu, napětí, úzkosti, deprese, nespavosti. Navozuje pocit zdraví, klidu a duševní pohodu. Doporučujeme aplikovat s masáží ušní svíce.

Doba trvání apliakce je 45 minut.


Lávové kameny

Masáže horkými lávovými kameny se používají pro relaxaci, uvolnění svalů, napětí a mysli. Teplota kamenů je 45 - 50°C. Teplo nakumulované v kamenech prohřívá, čímž se uvolňuje napětí ve svalech, aktivně podpoří prokrvení kapilár. Teplem a vibracemi působí na vegetativní nervový systém a ovlivňují energetické dráhy.

Jak ošetření probíhá?
Masáž spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo a ruční speciální masáží esenciálním aromatickým olejem a následným masírováním kameny

Doba trvání apliakce je 45 až 90 minut.


Reflexní masáž chodidel

Je to tlaková stimulace bodů a zón na chodidlech zahrnující prvky reflexologie a akupresury. Mezi zónami na chodidlech a jim odpovídajícími orgány lidského těla existuje spojitost, která se projevuje reakcí na podnět. Masáží reflexních zón vede k rovnováze těla i duše. Všechny části těla propojuje energie, která proudí tělem po drahách - meridiánech. Ve stavu nemoci se tyto dráhy blokují a proudění energie je narušeno. Správnou stimulací reflexních drah na chodidlech se tyto kanály odblokují, umožníme tím energii volně proudit, obnovíme rovnováhu a prokrvení. To vede k uvolnění těla (tělo se léčí samo zevnitř navenek). Nohy patří k nejcitlivějším částem našeho těla, proto jsou chodidla nejvhodnějším místem k reflexní masáži.

Doba trvání masáže je 45 minut.


Aroma masáž

Je to druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné, éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady a zdraví. Tato masáž stabilizuje psychiku, odbourává stres, přináší úlevu při bolestech hlavy, ulevuje při zátěži, harmonizuje tělesné a duševní pochody, a nabídne příjemný odpočinek plný vůně a síly doteku. Masáž zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou. Přesně vedenými pohyby se vmasíruje aromatický olej, který proniká až do nejhlubších vrstev pokožky. Inhalací těchto olejů můžeme pozitivně ovlivňovat pocity a regenerovat tělo.

Oleje se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku, buď stimulující (jang) nebo uklidňující (jin).

Jak ošetření probíhá?
Pohodlně se uložíte, po počáteční konzultaci s masérkou, která vám připraví směs rostlinných a éterických olejů, a nejpomalejší relaxační masáží vám nabídne příjemný odpočinek s léčivým účinkem přírodních silic.

Jaké budou výsledky?
- relaxace, energie, kvalitnější spánek, prokrvení, celkové uvolnění.
Kontraindikace - infekční choroby, otevřené rány, alergické reakce


Manuální masáž obličeje

Je to velmi jemná a účinná metoda vyhlazování obličeje. Nezastavíme přirozený proces stárnutí, ale specifickými hmaty a postupy stimulujeme pojivové tkáně a svaly obličeje, které se zpevní (pozvednutí tváří, obočí, očních víček), zbaví se napětí, uvolní se jejich tonus a tím můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího, pevnějšího, příjemnějšího vzhledu.

Účinky:
Posílíme a vytrénujeme obličejové svaly, zbavíme je stresu, naučíme je relaxovat. Kromě vrásek, redukujeme tuk (např.podbradek). Mechanickým působením na horní vrstvu pokožky provádíme přirozený peeling, díky kterému je pleť projasněná a zářivá. Působíme na mazové a potní žlázy, které se uvolní, a optimalizují produkci výměšků Aktivujeme lymfatický systém, a tím dochází k redukci otoků a váčků

Výsledky jsou viditelné již po první aplikaci. Kontraindikace - hnisavé projevy v obličeji, bolest obličejových nervů
Ošetření trvá cca 60 minut
MASÁŽE
záda + krční páteř
krční páteř
nohy
celé tělo
460,- Kč
230,- Kč
460,- Kč
900,- Kč

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
jednoduchá
s ušní svící
600,- Kč
700,- Kč

REFLEXNÍ MASÁŽ CHODIDEL
jednoduchá
400,- Kč

MEDOVÁ MASÁŽ
záda
hýždě, stehna
záda, hýždě, stehna
550,- Kč
550,- Kč
1.000,- Kč

LÁVOVÉ KAMENY
záda
záda + nohy
460,- Kč
700,- Kč

PEELINGOVÁ MASÁŽ MOŘSKOU SOLÍ
záda
nohy
záda, ruce, nohy, dekolt
460,- Kč
460,- Kč
1.000,- Kč

MANUÁLNÍ MASÁŽ OBLIČEJE
1 aplikace
6 aplikací
460,- Kč
2.000,- Kč

AROMA MASÁŽ
jednoduchá
900,- Kč

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ
hýždě, nohy, břicho (6 apl.)
hýždě, nohy, břicho, ruce (6 apl.)
3.500,- Kč
4.000,- Kč

LYMFOMASÁŽ
6 aplikací
6 aplikací + skořicový zábal
1 aplikace
skořicový zábal
manuální - celé tělo
1.200,- Kč
1.500,- Kč
300,- Kč
120,- Kč
900,- Kč
VŠECHNY SLUŽBY
KONTAKTY
Slender you Dobříš
Bezručova 378, 263 01 Dobříš (mapa)
Otevírací doba: Po–Pá od 9.00 do 20.00 hodin
Přijímáme platební karty!
Všechna práva vyhrazena ©2023 Slender-you.eu
Tvorba webu: InGenius